10. 6. „Noc kostelů“ ve farním kostele

V pátek 10. června 2022 se koná v České republice Noc kostelů. Srdečně v tuto noc zveme všechny do farního kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Zlatých Horách. Každou hodinu od 19.00 a pak ve 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 a ve 24.00 zahájíme naše setkání krátkou modlitbou za naše město, Vás a Vaše rodiny. Řekneme Vám tří zájmovosti o kostele. Pak spolu vystoupíme na půdu kostela, podíváme se na vnitřní klenby, mechanické hodiny z roku 1924, hodiny z ondřejovického kostela z konce 18. století a stavební rumpál. Otevřeme také okno z kterého uvidíte nádherný výhled na město a hory. Určitě také poznáte letní návštěvníky našeho kostela – půdy – netopýry /vše cca 40 minut/. Zveme děti s doprovodem dospělých, zveme mládež, zveme každého z Vás.

Na setkání se těší duchovní správce farnosti Zlaté Hory o. Bartlomiej