10.12. – Online spol. mládeže Jesenicka

Milí mládí přátele z Jesenicka, přijměte prosím pozvání na první společenství mladých katolíků z našeho děkanátu. Téma setkání je Vstaňte a zvedněte hlavy (Lk 21, 28) a bude se konat v pátek 10. 12. 2021 od 19.30 do 21.00 online formou. Společenství je určeno pro mládež od 9. tř. ZŠ.

V některých farnostech, Vás mladých věřících lidi je více, v některých méně, v některých mladí vůbec nejsou. Společenství, které se bude konat jednou za měsíc je dobrou příležitosti být pro někoho povzbuzením ve víře anebo příležitosti povzbudit se a inspirovat od druhých k tomu, jak pěkně žit s Ježíšem a stavět svůj život na skále, kterou je Bůh.

Jak na to?

1. Musíš mít v počítači nebo mobilním zařízení účet Google.

2. Od 19.20 bude možnost přihlásit se do online setkaní (z nabídky Google vybereme Google meet a napíšeme tento kód/link: https://meet.google.com/abs-oywk-znp

3. Pak Vás do online setkání připojíme.

4. Pokud mate Facebook najdete si a dejte LIKE stránce Katolická mládež na Jesenicku https://www.facebook.com/KatolickamladeznaJesenicku/. Je tam plakátek našeho setkaní a kdyby náhodou byly problémy s online spojením, v komentářích napíšeme, že se něco děje.

5. Pokud FB nemáte dejte vědět sms zprávou, že je nějaký problém, ať o Vás vím /731 625 656/.

Samozřejmě hned jak skonči další vlna pandemie, určitě se setkáme živě v jedné z farnosti našeho pěkného děkanátu.

Na setkání – zatím online – se těší a všem žehná o. Bartlomiej Blaszka, kaplan pro mládež v děkanátu Jeseník a sl. Dominika Tschuliková, zástupkyně mládeže za děkanát Jeseník